مقالات آرایشی بهداشتی ماهتیکا

فروش عمده عطر، ادکلن و اسپره ارزان قیمت

فروش عمده عطر، ادکلن و اسپره ارزان قیمت

فروش عمده عطر، ادکلن و اسپره ارزان قیمت :

لیست اسپری بدن با قیمت عمده در فروشپاه ماهتیکا :

لیست ادکلن های موجود در فروشگاه با قیمت عمده :

فروش عمده عطر، ادکلن و اسپره ارزان قیمت

عطر چیست؟

اغلب عطرها از ۷۸ تا ۹۵ درصد الکل طبیعی همراه با اسانس‌های روغنی ساخته می‌شوند. این‌که در هر عطر و ادکلن و اسپره میزان اسانس روغنی به‌کار رفته چه قدر باشد، اسامی مختلفی به عطر و ادکلن و اسپره می‌دهد که بهتر است با آنها آشنا شوید تا خرید بهتری داشته باشید.

 

پرفیوم‌ها : پرفیوم‌ها بهترین و بادوام‌ترین نوع رایحه‌ها با ۲۲ درصد اسانس روغنی هستند.

ادو پرفیوم‌ها : بعد از پرفیوم‌ها، ادوپرفیوم‌ها قرار می‌گیرند. این گروه با داشتن ۱۵ تا ۲۲ درصد روغن‌های معطر، رتبه ی دوم را به‌دست می‌آورند.

ادوتویلت‌ها : این دسته ۸ تا ۱۵ درصد اسانس روغنی دارند.

ادکلن‌ها : که برای مردان استفاده می‌شود، تنها حدود ۴ درصد روغن دارند.

ادوفرش‌ها : اما رقیق‌ترین عطرها اصطلاحا ادوفرش نامیده می‌شوند که ۳ درصد اسانس روغنی دارند و به کار آن‌هایی می‌آیند که می‌خواهد عطر و ادکلن بسیار ضعیف و ملایم استفاده کنند. هر چه قدر میزان اسانس روغنی یک عطر و ادکلن بیش تر باشد، قیمت بیشتر و ماندگاری‌ یشتری خواهد بود.

معمولا برای مهمانی‌ها از عطر و ادکلن های دسته اول و دوم استفاده میشود، مخصوصا کسانی که دوست ندارند عطر و ادکلن را به همراه‌شان ببرند و مجددا تجدیدش کنند.

برای استفاده‌های روزمره و محیط‌های کاری، از ادوتویلت‌ها و ادوفرش‌ها استفاده کنید به این دلیل که رایحه‌های رقیق و ملایمی دارند. امروزه عطر و ادکلن های ادوپرفیوم‌ها و ادوتویلت‌ها، بیش ترین تولید خودشان را دارند. چون آدم‌های امروزی بیش تر از هر چیزی خواستار ماندگاری هستند و هردو این موارد ماندگاری نسبتا بالایی دارند.

 

نگهداری عطر

پس از استعمال عطر، ادکلن و اسپره، از محکم بسته شدن در آن مطمئن شوید. شیشه ی عطرها را در جاهای گرم یا در معرض نور خورشید قرار ندهید. این کار باعث از بین رفتن بخش زیادی از بوی عطر، ادکلن و اسپره شما میشود و در عین حال باعث تیره شدنش می‌شود. به همین خاطر است که خیلی از تولید‌کنندگان عطرها، شیشه‌های تیره یا مات را برای عطرشان انتخاب می‌کنند.

عطرها را حتما باید روی بدن خودتان امتحان کنید. پوست هر کسی، میزان خشک یا چرب بودنش و حتی رایحه شخصی هر فردی با دیگران متفاوت است. وقتی برای خرید عطر به فروشگاهی می‌روید، آن عطر را روی بدنتان اسپری کنید و بگذارید ۱۰ دقیقه بماند.

معمولا بعد از ۱۰دقیقه عطرها خودشان را نشان می‌دهند و می‌توانید تشخیص بدهید برای شما مناسب هستند یا نه، اما هستند عطرهایی که در یک ساعت اول چندان دوست داشتنی به‌نظر نمی‌رسند و تازه بعد از گذشت یک ساعت خودی نشان می‌دهند. سعی کنید برای خرید عطر اصلا عجله نکنید.

خرید انواع عطر و ادکلن و اسپره به قیمت عمده

تقریبا در همه خانه‌ها چندین شیشه عطر و ادکلن و اسپره وجود دارد. همه ما به استفاده از عطرهای خوشبو علاقه داریم و سعی می‌کنیم بهترین مارک را خریداری کنیم. اما با توجه به قیمت بالای عطر و ادکلن نمی‌توان گران‌ترین و بهترین‌ عطر و ادکلن ها را به راحتی خریداری کنیم. مراجعه به مراکز عمده فروشی لوازم آرایشی بهترین انتخاب برای خرید انواع عطر و ادکلن و اسپره هستند.

عطر و ادکلن و اسپره عمده از کجا بخریم؟ 

در عمده فروشی‌های عطر و ادکلن بهترین تنوع از انواع عطرها با رایحه‌های مختلف و برندهای معتبر و شناخته شده برای خرید وجود دارد. در وب سایت آرایشی عمده ماهتیکا امکان بررسی تنوع بی‌نظیری از انواع عطر جیبی، ادکلن کتابی، عطر خودکاری، اسپری بدن، غلطکی و اسپری، عطر‌های پرفیوم و ادوپرفیوم، اسپری خوشبوکننده، ادکلن کیفی، اسپری ضد تعریق، ادکلن مردانه و زنانه، اسپری کودک و انواع تستر ادکلن وجود دارد که میتوانید با قیمت مناسب خریداری کنید.

در خرید عمده عطر ، ادکلن و اسپره، منبعی که از آن خرید می کنید بسیار اهمیت دارد. زیرا امکان دارد در بین جنس ها ، کارهای فیک گذاشته باشند. از این رو بسیار اهمیت دارد که از فروشگاه های معتبر و دارای ضمانت اصالت کالا خرید کنید تا در صورت بروز هرگونه مشکل بتوانید آن را پیگیری کنید .

خرید عمده عطر و ادکلن و اسپره:

ضمانت اصالت کالا ،اعتبار، پاسخگویی، بستر شفاف، ارایه‌ی بهترین قیمت، امتیازات اختصاصی ویژه‌ی همکاری‌های مداوم و… می‌تواند زمینه‌سازی مناسب جهت خریدهای عمده‌ عطر و ادکلن و اسپره باشد.

 

 ویژگی عطر و ادکلن و اسپره خوب و با کیفیت چیست؟

دنیای عطر و ادکلن زنانه و مردانه، دنیایی پر از تنوع و تفاوت است. عطر و ادکلن، یک تجارت پر سود و پرطرفدار در دنیای اقتصادی به شمار می‌رود. شرکت‌های مختلف زیادی در دنیا، به سراغ تولید عطر و ادکلن رفته‌اند و همین موضوع باعث تنوع و تعدد عطرها و ادکلن‌های موجود در بازارهای دنیا شده است.

جهان عطر و ادکلن‌ها، جهانی پیچیده است. این پیچیدگی نه تنها برای کسانی که به دنبال خریدن یک عطر خوب هستند، دردسر ایجاد می‌کند، بلکه باعث ایجاد دشواری برای تولیدکنندگان عطرها و ادکلن‌ و اسپره در جهان نیز شده است. افرادی که به دنبال خرید عطر و ادکلن و اسپره خوشبو هستند، به خاطر تنوع مدل‌ها و پیچیدگی رایحه‌ها دچار سردرگمی می‌شوند. کمپانی‌های تولید و طراحی عطر و ادکلن و اسپره نیز، به خاطر پیچیدگی‌های موجود، مجبور به صرف هزینه‌های زیادی هستند، تا بهترین طراحی خود را به شما عزیزان ارائه دهند.

در هر صورت، در دنیای عطر و ادکلن‌ و اسپره های زنانه و مردانه، چه تولید کننده باشید و چه خریدار، باید خودتان را به پیچ و خم‌های رایحه‌ها بسپارید و بگذارید، بهترین و هماهنگ‌ترین رایحه‌ها از دل عطرهای مختلف متولد شوند و راه خودشان را به اعماق وجود شما پیدا کنند.

در دنیای وسیع عطر و ادکلن‌ و اسپره ها، شاید تعریف خوب از یک عطر، ادکلن و اسپره مشخص توسط یک کارشناس، برای افرادی خوشایند نباشد و شاید حتی آن عطری که خوب تعریف شده است، از نظر شما یک عطر ناخوشایند و سردردآور به حساب بیاید. بنابراین نمی‌توان به طور جزئی و دقیق، درباره خوب و بد عطرها نظری ابراز کرد. دنیای عطر و ادکلن‌ و اسپره ها، دنیایی ناهموار است و تصمیم‌گیری درباره خوب و بد عطرها، کاملا بستگی به روحیات، شخصیت و خلق و خوی افراد دارد.

فروش عمده عطر، ادکلن و اسپره ارزان قیمت

 ۷ ویژگی در مورد خرید عمده عطر و ادکلن‌ و اسپره های خوب و با کیفیت و ارزان

۱- عطر و ادکلن و اسپره خوب رایحه مشخصی دارد.

هر عطر و ادکلن خوب، رایحه‌ای مشخص دارد. البته این موضوع، بدان معنا نیست که رایحه آن فقط شبیه بوی یک چیز است، بلکه به آن معناست، که هر فردی با بو کردن رایحه عطر، دچار سردرگمی نمی‌شود. ساختار رایحه هر عطری دارای سه نت اولیه، میانی و پایانی است، که بوی هر یک از این نت‌ها، برای مدت زمان مشخصی احساس می‌شود.

یک عطر یا ادکلن خوب، معمولا دارای فرمول مشخصی است، که اجزای هر نت آن به اندازه مناسب کنار هم قرار گرفته‌اند و رایحه‌ای خوشایند ایجاد کرده‌اند. معمولا وقتی یک عطر خوب را تست می‌کنید، هیچ رایحه‌ای بیش از اندازه به مشام‌تان نمی‌رسد و باعث آزارتان نمی‌شود.

فرقی ندارد، که طرفدار عطر و ادکلن‌های غلیظ و گرم باشید، یا عاشق رایحه‌های خنک و ملایم، در هر صورت، اگر به دنبال عطر خوبی هستید، باید عطری بخرید که ترکیب رایحه آن، مشخص باشد و بتوانید بوی عناصر اصلی به کار رفته در عطر را، پس از بو کردن آن متوجه شوید.

معمولا ترکیبات به کار رفته در هرم بویایی عطرها، بر روی جعبه‌های عطر درج شده است. البته اگر برخی عطرها نیز این اطلاعات را بر روی جعبه خود درج نکرده باشند، می‌توانید ساختار آن‌ها را از روی وب‌سایت‌های معتبر معرفی و فروش عطر و ادکلن مشاهده کنید.

 

۲- عطر و ادکلن و اسپره خوب برند معتبری دارد

وقتی به سراغ خرید عطر و ادکلن و اسپره خوب می‌روید، دقت کنید، که آن عطر یا ادکلن و اسپره، حتما از برند معتبر و شناخته شده‌ای باشد. هر چند که طبیعی است، اگر همه برندهای عطر و ادکلن و اسپره را نشناسید، اما با یک جستجوی ساده در اینترنت، باید بتوانید تاریخچه مختصری از برند عطری را که قصد خرید آن را دارید، پیدا کنید.

عطر و ادکلن‌ و اسپره های خوب، برند معتبر ثبت شده‌ای دارند. فرقی نمی‌کند، اگر آن عطر یک عطر دستسازِ لوکس و گران قیمت باشد، یا عطری باشد که توسط برندهای بزرگ مد، معرفی و عرضه شده‌اند. در هر صورت، اگر به دنبال عطر و ادکلن خوب هستید، باید بتوانید درباره برند آن اطلاعات کسب کنید.

 

۳- عطر و ادکلن و اسپره خوب اورجینال است

عطر و ادکلن خوشبو و خوب باید اصل باشد. عطر و ادکلن اورجینال به عطر و ادکلنی گفته می‌شود، که تقلبی نیست و توسط شرکت اصلی تولید شده است. در دنیای عطر و ادکلن و اسپره، تولیدی‌هایی هستند، که تنها برای کسب سود، عطر و ادکلن‌های اصل را با کیفیت پایین‌تر و با قیمت تمام شده کمتر، تولید و به بازار عرضه می‌کنند.

هر چند که امروزه با پیشرفت فناوری و توجه تولیدکنندگان عطر تقلبی به جزییات، تشخیص عطر تقلبی از عطر اصلی کار چندان آسانی نیست و نیازمند کارشناسی‌های یک متخصص عطر است، اما باز هم، از روی کیفیت ظاهری بسته‌بندی عطرها و عمق رایحه آن‌ها، می‌توان به اصل یا تقلبی بودن عطر پی برد. البته این موضوع مستلزم آن است، که شما پیش از خرید یک عطر، نمونه اورجینال و اصلی آن را دیده و بو کرده باشید.

در هر صورت، عطر خوب، عطری است، که اورجینال باشید و توسط تولیدی‌های تقلبی کپی نشده باشد. طبیعی است، که این اتفاق باعث گران‌تر بودن قیمت عطر اورجینال نسبت به عطر تقلبی می‌شود، اما با وجود این برای خرید یک عطر خوب باید به سراغ نمونه اصلی آن بروید.

فروش عمده عطر، ادکلن و اسپره ارزان قیمت

۴- عطر و ادکلن و اسپره خوب ماندگاری و پخش بوی مناسبی دارد

عطرهای خوب، پخش بو و ماندگاری مناسبی دارند. البته این بدان معنا نیست که رایحه هر عطر خوبی تا ساعت‌ها باقی می‌ماند و وقتی وارد یک اتاق شوید، رایحه عطر شما همه اتاق را برمی‌دارد، بلکه به این معنا است، که رایحه عطرتان، با توجه به نوع آن، برای مدت قابل قبولی باقی خواهد ماند.

برای تشخیص ماندگاری و پخش بوی عطر خوب باید چند نکته را در نظر بگیرید. اول اینکه خودتان نمی‌توانید ماندگاری عطر خودتان را تشخیص دهید، زیرا مشام هوشمند انسان، طوری آفریده شده، که با ادامه‌دار شدن یک رایحه برای مدتی مشخص، دیگر آن رایحه را احساس نخواهد کرد. بنابراین وقتی از یک عطر استفاده می‌کنید، پس از چند دقیقه، مشام‌تان به رایحه آن عادت می‌کند و خودتان دیگر بوی عطر را احساس نخواهید کرد.

نکته دیگری که باید در نظر بگیرید، آن است که عطرهای گرم و تند معمولا ماندگاری بیشتری نسبت به عطرهای سرد و خنک دارند. همچنین اگر به دنبال عطر با ماندگاری طولانی هستید، باید به سراغ پرفیوم‌ها و ادوپرفیوم‌ها بروید. زیرا ادوتویلت‌ها و ادوکلن‌ها، ماندگاری کمی دارند.

 

۵- عطر و ادکلن خوب شیشه باکیفیتی دارد

عطر و ادکلن و اسپره خوب، معمولا دارای شیشه یا بطری با کیفیتی است. توجه داشته باشید، که عطرهای خوب و اورجینال، شیشه‌ها و بطری‌های شفاف و با کیفیتی دارند. در شیشه عطرهای خوب به هیچ عنوان نمی‌توانید آثاری از حباب‌های درون شیشه یا خط و خش مشاهده کنید.

اگر شیشه عطر و ادکلنی که می‌خواهید انتخاب کنید، رنگی است، باید توجه داشته باشید که بر روی رنگ آن هیچ خط و خشی نیفتاده باشد. عطر و ادکلن خوب، معمولا شیشه‌ای سنگین و کریستالی دارد و سایر اجزای شیشه و بسته‌بندی آن با کیفیت است.

البته بطری برخی از عطر و ادکلن‌های خوب، از جنس شیشه و کریستال نیست و از فلزات مختلف یا چوب تهیه شده است، اما آن‌ها هم کیفیت بالایی دارند و به هیچ عنوان، نباید شکستگی، ترک، خط و خش بر روی آن‌ها وجود داشته باشد.

با این تفاسیر، اگر به دنبال عطر و ادکلن خوب هستید، علاوه بر توجه به رایحه آن، باید به کیفیت شیشه و بسته‌بندی‌اش نیز توجه کنید. شاید با خودتان فکر کنید، که این موضوع چه اهمیتی دارد، اما باید بدانید، که این مساله بسیار مهم است.

کیفیت شیشه یا بطری عطر و ادکلن، می‌تواند یکی از نشانه‌های اورجینال بودن یا نبودن آن به شمار برود. همچنین اگر شیشه عطر دارای کیفیت مناسبی نباشد، ممکن است خیلی زود بشکند یا در صورت نفوذ هوا به داخل آن، به مرور زمان، از کیفیت و حجم عطر کاسته شود. همچنین شیشه عطرها،‌ یکی از ارکان مهم زیبایی بر روی میزهای آرایش هستند و نمی‌توان از شکل ظاهری آن‌ها به خاطر رایحه‌شان چشم پوشی کرد.

فروش عمده عطر، ادکلن و اسپره ارزان قیمت

فروش عمده عطر، ادکلن و اسپره ارزان قیمت

۶- عطر و ادکلن خوب با روحیات شما سازگار است

عطر و ادکلن و اسپره خوب، عطر و ادکلنی است که رایحه آن با روحیات و شخصیت شما سازگاری دارد. مثلا اگر فردی جدی با چهره‌ای اخمو از کنار شما عبور کند و رایحه‌ای شاد از او به مشام برسد، مطمئنا شما جا می‌خورید و با خودتان احساس می‌کنید، که این رایحه اصلا مناسب چنین شخصی نبوده است.

یا اگر یک روز معلم شما از نتیجه امتحان شما عصبانی و ناراحت باشد و رایحه‌ای از گل‌های بهاری از او به مشام برسد، قطعا شما و بقیه ، عصبانیت و ناراحتی او را جدی نمیگیرید. همچنین اگر یک فرد شاد و سرزنده، که کودک

درون فعالی دارد، از عطری با یک رایحه جدید و سنگین، مناسب افراد جاافتاده استفاده کند، قطعا جلوه اجتماعی‌اش تحت تاثیر قرار می‌گیرد.

بنابراین، عطر و ادکلن و اسپره خوب برای هر شخص، عطر و ادکلنی است، که با روحیات او سازگار باشد. برای انتخاب و خرید یک عطر و ادکلن و اسپره خوب ارزان ، باید روحیات و شخصیت خود را در نظر بگیرید. ابتدا خودتان را خوب

بشناسید و سپس تصمیم بگیرید، کدام عطر و ادکلن و اسپره را انتخاب کنید.

بوییدن رایحه عطر و ادکلن و اسپره خوبی که با روحیات و شخصیت شما سازگار باشد، همیشه حالتان را بهتر از آن چیزی می‌کند که واقعا هست و باعث افزایش انگیزه و انرژی شما در فعالیت‌های روزانه‌ت شما خواهد شد.

 

۷- عطر و ادکلن خوب شما را دچار حساسیت نمی‌کند

وجود آلرژی و حساسیت در دنیای امروز، موضوعی انکارناپذیر است و رایحه‌ها، یکی از اصلی‌ترین عوامل بروز آلرژی و حساسیت هستند. یک عطر و ادکلن و اسپره خوب برای هر فرد، عطر و ادکلنی است، که او و اطرافیانش را دچار بروز آلرژی و حساسیت نکند.

حساسیت داشتن به عطرها و رایحه‌ها، انواع مختلفی دارد. برخی از افراد، با بوییدن یک رایحه، دچار حساسیت تنفسی، عطسه یا سرفه می‌شوند. بعضی دیگر از آدم‌ها، با احساس کردن یک رایحه، دچار سردرد یا حملات میگرنی

می‌شوند و بعضی افراد دیگر نیز با آلرژی‌های پوستی مانند خارش، سوزش و اگزما مواجه می‌شوند.

بنابراین، عطر خوب، عطری است که شما را دچار هیچ گونه حساسیتی نمی‌کند. البته در هنگام خریدن عطر، باید این موضوع را در مورد سایر اطرافیان خود نیز در نظر بگیرید. این خیلی آزاردهنده است، که یک نفر از اطرافیان شما،

عطری را استفاده کند، که باعث بروز سردرد یا سرفه در شما شود.

پس اگر به دنبال خرید یک عطر خوب هستید، حتما عطری بخرید که از بو کردن آن احساس خوبی می‌کنید. اگر رایحه عطری را دوست دارید، که شما یا اطرافیان شما را دچار آلرژی می‌کند، بهتر است بدانید که آن عطر برای شما

خوب نیست و باید به سراغ عطر یا ادکلن دیگری بروید.

فروش عمده عطر، ادکلن و اسپره ارزان قیمت در فروشگاه ماهتیکا برای مشاهده همه محصولات اینجا را کلیک کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.