فروش عمده لوازم آرایشی و بهداشتی اورجینال ماهتیکا

آدرس خرید حضوری:

 

ساعت کاری  از ساعت ۱۰صبح تا ۷بعد ظهر

در خصوص ارتباط بیشتر و راحت تر با شماره تماس بگیرید اقای آقاجانی ۰۹۱۹۳۰۸۷۱۰۸

تلفن دفتر: ۰۲۱۷۷۷۸۱۵۱۶

حتما در زمان ثبت سفارش حضوری اعلام فرمایید از طریق سایت با ما آشنا شده اید (سایت ماهتیکا) برای شما که از طریق سایت با ما آشنا شده اید تخفیف ویژه ای درنظر گرفته می‌شود.

lazy

آدرس دفتر مدیریت آرایشی عمده ماهتیکا:


بازار تهران ،بالاتر از مسجد شاه به سمت چهار راه سیروس سرای حافظ طبقه زیر زمین پاساژ نگین پلاک 12...کد تخفیف شماasd452 در هنگام حضور حتما بفرمایید از طریق وب سایت تشریف آورده اید تا کد تخفیف اعمال شود

lazy

آدرس فضای مجازی ما:

پیگیری سفارشات و مرسولات پستی

lazy
شرایط مرجوعی و تعویض کالا در آرایشی عمده ماهتیکا :

پخش آرایشی ماهتیکا به عنوان یک وب سایت معتبر در حوزه پخش لوازم آرایشی و بهداشتی  با توجه به فروش عمده شرایط مرجوعی محدودی دارد.

اگر محصول تحویل شده به مشتری با عکس، و توضیحات سایت مغایرت داشت با جان و دل می پذیریم.خواهشا محصولات را تست نکنید.

در صورت گذشتن تاریخ  انقضا محصول نیز با جان و دل محصول را مرجوع میکنیم  و محصو لی جدید برگشت داده میشود، هزینه پست نیز بر عهده ما می باشد.

اگرمحصولی به اشتباه ارسال شد و مشتری خواهان عودت مبلغ فاکتور شد در صورت دارا بود شرایط بالا محصول را سالام از طریق پست بهآ درس های ذکر شده که در همین صفحه قرار داده شده ارسال نمایید بعد ازتحویل کالا مبلغ عودت داده میشود.

ارسال مرسولات توسط شرکت های پستی انجام میشود  حتما هنگام حویل کالا اجناس را سالم تحویل بگیرید در زیرا محصولات بیمه می شوند تا سالم بدست مشتریان برسند.